פודקאסטים

אם אתם שוכבים על החוף או נמצאים בבתי מלון ברחבי הארץ והעולם ואתם רוצים להירגע משאון העיר ומחפשים בלויים רגועים, המאמר הזה מיועד לכם. קבלו כמה רעיונות לבילוי נעים ורגוע בחופשה, ללא עלויות נוספות, לנפש רגועה וחופשה שמחה.

האזינו לרדיו

תוכלו להאזין לרדיו רשת א באינטרנט, במיוחד בעולם של היום שבו האינטרנט נגיש בכל מקום. תוכניות שונות ברדיו יעניחקו לכם הרבה ידע ויחשפו אתכם לתכנים שאולי לא הייתם מכירים קודם, ולכן שווה לנסות. יש כמה תוכניות שיכולות לעניין אתכם:

דידי לוקאלי

התוכנית המיתולוגית של דידי הררי, בה הוא מדבר כל על הנעשה בעולם ואף מעלה מאזינים רבים לשידור. לתוכנית זו יש קהל מאזינים קבוע ונאמן שמאזין לה לאורך שנים.

המצעד השבועי

תוכנית זו קיימת במשך שנים רבות. היתרון של תוכנית זו שבה המאזינים יכולים לדרג את השירים, ניתן גם לשמוע שירים נוסטלגיים למי שאוהב.

שלושה שיודעים

תוכנית של תאגיד השידור הישראלי כאן, בו דודו ארז מלמד מושגים חדשים בנושאים של מדע וטכנולוגיה.

משפחה גרעינית

תוכנית שמדברת על הנושאים של חינוך ילדים עם שני מגישים מתחלפים.

אין כמו לקרוא ספרים

ספרים טובים יכולים בקלות רבה לרתק אתכם, ללמד אתכם ובעיקר להגיע אל עולם אחר ועל זמנים אחרים בקלות. קבלו כמה המלצות לספרים מומלצים:

ארבעה  בתים וגעגוע  – אשכול נבו

אחד הספרים של המדוברים של אשכול נבו. הספר עוסק בהיבטים שונים ומרתקים בהם עוסקת החברה הישראלית, חלקם אף שנויים במחלוקת, תוך שהוא מלווה ארבע זוגות שחיים במעוז ציון.

ואל אישך תשוקתך – נעמי רגן

ספר זה עוסק בעולם החרדי ובאישה ששמה דינה רייך שבבגדה בבעלה. נושא זה הוא ייחודי בעולם החרדי ואינו מדובר בדרך כלל, ולכן הוא נותן זווית אחרת אל העולם החרדי הסגור.

מלכת היופי של ירושלים – שרית ישי לוי

ספר שייקח אתכם אל עולם רחוק ואל היסטוריה רחוקה, החל משנות ה-20 של המאה ה-19 ועד שנות ה-70 של המאה הקודמת. בספר זה מסופר על משפחה שרובצת עליה קללה, לפיה הגברים יינשאו לנשים שאותן הם לא יאהבו.

האזינו לפודקאסטים

הפודקאסטים צוברים תאוצה ברחבי העולם, ומנגישים תוכן רב שלו ניתן להאזין בכל מקום ובכל זמן. הינה כמה רעיונות להסכתים מעניינים:

הסכת עולמי – יצחק נוי

מידי שבוע מביא יצחק נוי סיפור מההיסטוריה של ארץ וישראל והעולם.

לא טוב לי

תוכנית העוסקת בנושאים שמטרידים את הנפש שלנו.

עד כאן ההסכת

תוכנית הסאטירה שבה הימין והשמאל מדברים על כל דבר.

קטעים

הסכת ותיק משנת 2008 המגיש נושאים שונים בהיסטוריה.

 

אם אתם בחופשה ורוצים ליהנות, אין ספק שתוכלו לנסות כמה מן הרעיונות כאן ולבלות בנעימים בחופשה שלכם. נצלו את החופשה כדי לנוח, ותוך כדי תהנו מתוכן איכותי ומעניין שיעשיר את הידע שלכם ויעביר לכם את הזמן הפנוי בחופשה בכיף. אל תשכחו לצלם, ליהנות ולצבור חוויות בחופשה. חופשה נעימה!