בלוגר טיולים באינסטגרם

מגפת הקורונה השפיעה על כל אחת ואחד מאיתנו. אנחנו למדנו לעבוד מהבית, התרגלנו לסגרים ולכל מיני הוראות חדשות אף אם נראו לנו קצת מוזרות בהתחלה. יחד עם זאת, יש תחום אחד שספג מכה חזקה מכולם והוא תחום התיירות. למעשה, מרגע אחד לשני הופסקו רובן המוחלט של הטיסות לחו"ל וכמעט כל שוק הנופש נעלם. לאחר מכן, אנשים למדו 'לעבוד עם מה שיש' והתחילו לטייל בארץ תחת מגבלות כבדות. מי העוסק בתחומים משיקים לתיירות נפגע מאד והוא למעשה נאלץ להמציא את עצמו ואת העסק שלו מחדש. אחד מאותם מקצועות הוא בלוגינג הטיולים. במאמר הזה ננסה לתת לכם כמה כיוונים להמשך פעילות באינסטגרם. לדעתנו, יש מקום לפרסום של פוסטים אפילו בתקופה כזאת, ננסה להסביר מדוע וכיצד לעשות זאת נכון.

פיתוח מתמיד של העמוד

ראשית, מי שמנהל עמוד אינסטגרם בנושא תיירות או כל נושא אחר, רצוי שימשיך בהוספה של עוקבים ובפעילות סביב העמוד והפוסטים השונים. הסיבה העיקרית היא שעמוד האינסטגרם שלכם הוא ממש נכס ככל הנכסים, גם אם כרגע הוא לא בשיאו. בתור נכס, הוא דורש תחזוקה ועמוד אינסטגרם דורש תפעול בכדי לשמור על העוקבים פעילים. אם אתם מרגישים ירידה בעניין סביב תקופת הקורונה, נציע לשקול קניית לייקים באינסטגרם להרחבת החשיפה של העמוד. זהו צעד שאיננו יקר, למעשה הוא זול אפילו מהפקה של פוסטים חדשים. הוא יעזור לכם 'לעבות' את הפעילות בפוסטים אם אתם מרגישים שהיא דלה כרגע. הפעולות הללו ישמרו על העמוד שלכם פעיל כך שיהיה מוכן לשיפור במצב התיירות. בכל אופן, נמליץ לא לחכות לשיפור כזה אלא להתחיל לפרסם כבר מעכשיו פוסטים מותאמים למצב.

מתאימים את הפוסטים למצב

אם העמוד שלכם נסמך בעבר על הרבה נסיעות לחו"ל, תוכלו מעתה לעבור לבלוגים על אתרים בארץ. קהל היעד שלכם גם הוא ברובו אינו יכול לטוס לחו"ל והעביר את היעדים שלו לתיירות פנים. זה יאפשר לשינוי בעמוד שלכם להתקבל יותר בקלות. בתקופה הזאת, הקהל שלכם ישמח לשמוע ולראות אתרים מישראל בו הוא יוכל לבקר. יש הרבה מקום למקוריות במציאת אתרים כאלו בכלל ונושאים לפוסטים בפרט. להלן כמה רעיונות לפוסטים מקוריים שתוכלו לעשות:

שבילי ישראל

תוכלו ללכת חלקים משביל ישראל המקבל פופולריות רבה בתקופה הזו. רבים מהצעירים אחרי צבא שאינם טסים למזרח או לדרום אמריקה מטיילים על שביל ישראל. תוכלו לעשות סדרת פוסטים בשיתוף עם בלוגרים צעירים כאלו.

הטבע העירוני

בעקבות הסגרים וההגבלות על 1000 מטר מהבית, תוכלו לעשות סדרה של פוסטים המתחקה אחר אנשים שגילו מקומות מעניינים ממש ליד הבית, מקומות אותם לא הכירו לפני הקורונה. רבים מגלים, מתוך הצורך בכך, כל מיני פיסות טבע קטנות הנחבאות בתוך הערים. אלו יכולות להיות מדשאות מתחת לגשרים, ואדיות שהופכות לאתרי טיול בחיפה או אפילו אתרים היסטוריים הזוכים פתאום לביקור.

צימרים בארץ

יש בתקופה הזו פריחה של הצימרים בגליל. הם נחשבים לבטוחים יחסית בתקופה הזו ורבים מהם מציעים בריכה או ג'קוזי מול נופי הרים מוריקים. בדיוק החומרים מהם עשויים פוסטים נהדרים באינסטגרם!

 

אלו כמובן רק כמה רעיונות לפוסטים יצירתיים. רעיון נוסף הוא כמובן לעקוב ולטוס באופן ספונטני למדינות 'ירוקות' בהתאם למצב בעולם. הניסיון מראה שהיעדים הללו מושכים הרבה תיירים ואיתם גם הרבה סקרנות ועניין. אנשים מתרגלים לאט לאט לתקופה הזו ולהגבלות השונות בה וגם לדרך בה ניתן לקיים תיירות ונופש. זו הסיבה שלעמוד שלכם יש הרבה ערך אפילו כיום.