לעתים, חופשה מעבר לים יכולה להשתבש בעקבות פציעה. מה לעשות במידה ונפצעתם בזמן חופשה וכיצד לממש את זכותכם לקבלת פיצוי? אנחנו כאן עם הפרטים.

נפצעתם בחופשה? זה מה שעליכם לעשות באופן מיידי

בשעה טובה סגרתם חופשה בחו"ל. חיכיתם לא מעט זמן, התארגנתם, לקחתם חופש מהעובדה ועכשיו הגיע הזמן לנפוש. אולם, לצערנו מדי שנה נפצעים בחו"ל מאות ישראלים. לכן, השלב הראשון עוד לפני היציאה לחופשה הוא רכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל. ללא הביטוח תתקשו מאוד לקבל סיוע, ואף תדרשו להוציא מכיסכם סכומים לא מועטים בעבור קבלת טיפול רפואי. במידה ומדובר בפציעה רצינית אשר במסגרתה נדרש לחזור לארץ לצורך קבלת טיפול, גם כאן תצטרכו לשאת בעלויות הטיפול. אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא טיפול קוסמטי אשר מתבצע מעבר לים, ומשלב גם את הטיפול עצמו וגם חופשה. אולם, לעתים הטיפול משתבש וכתוצאה מכך נגרם נזק אשר מקורו כתוצאה מרשלנות רפואית. משום כך, חשוב לבצע את הרכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל אך גם ליצור קשר באופן מיידי עם עורך דין אשר מתמחה בתחום של רשלנות רפואית בחו"ל, כפי שנסביר כעת.

פציעות- במהלך חופשה בחול

רשלנות רפואית במסגרת טיפול רפואי אשר התבצע מעבר לים

כאמור, בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד אלפי ישראלים מחליטים לצאת לחופשה אשר משלבת גם טיפולים קוסמטיים. טיפול קוסמטי בחו"ל נחשב לזול יותר מאשר בישראל, אולם הוא מגלם בחובו גם סיכון אשר טמון בטיפול רשלני מצד הרופא או הצוותים הרפואיים אשר גרם לפציעה ולנזק. משום כך, אם נפצעתם במהלך החופשה חשוב מאוד ליצור קשר עם עורך דין מומחה לתחום רשלנות רפואית בחו"ל, וזאת בכדי לבצע איסוף מסמכים רפואיים רלוונטיים אשר קשורים למהלך הטיפול כמו גם לצורך ליווי משפטי אשר יבטיח כי תוכלו בהמשך לממש את זכותכם לקבלת פיצוי. מדובר בהליך מורכב ביותר בשל העובדה כי מדובר בהליך משפטי מורכב אשר דורש מיומנות והבנה בדין הבין לאומי, ועל כן קבלת המלצות וכן איתור של עורך דין מוביל בתחומו הוא חיוני.

מה חשוב לדעת אודות פציעות בחו"ל?

במידה ונפצעתם בחו"ל, יש לפנות לחברת הביטוח ולעדכן אותה במצבכם. נוסף לכך, חשוב לקבל מבית החולים את כל המסמכים הרפואיים אשר נוגעים לטיפול אותו קיבלתם, לצורך התארגנות לקראת תביעה משפטית. התביעה תוגש רק לאחר בחינת המצב כאן בארץ, כולל אובדן ימי עבודה וכן נזקים אשר נגרמו לכם כתוצאה מאותה פציעה. ככל שהנזק יהיה חמור יותר, כך הפיצוי הכספי אותו תוכלו לקבל יהיה גבוה יותר. זכרו, פציעות בחו"ל עלולות להתרחש בכל שלב ובייחוד כאשר מבצעים טיפולים, ולכן יש לקחת בחשבון את כלל השיקולים הללו כמו גם לרכוש ביטוח בריאות בחו"ל אשר נועד לסייע בדמות פיצוי כספי.