בסרטים, בספרים ולעיתים גם במציאות: אנו נתקלים בקלפי טארוט. מדובר ב-78 קלפים מאוירים במגוון איורים מעניינים, שהפכו לסמל של קריאת העתיד וקבלת מסרים חשובים בהווה. קלפי טארוט הגיעו מצרפת ונועדו למשחק שהזכיר מעט את משחק הברידג', אבל עם הזמן החלה אמונה כי הסימנים והאיורים שנמצאים על הקלפים, יכולים לחזות את העתיד או לספר על העבר, לייעץ בהווה ולאפשר בירור של מצבים נפשיים, פיזיים, עסקיים או חברתיים.

קלפי טארוט הפכו לפריט שכל אחד יכול לרכוש, זאת החל משנת 1909: שנה בה ציירת בשם פמלה סמית' ציירה 78 קלפים עם תמונות מרתקות עבור המשחק. אם אתם רוצים לקנות חפיסה איכותית אפשר להשיג קלפי טארוט אונליין שנראים בדיוק כמו הקלפים המקוריים.

חשוב לדעת שעם השנים קיבלו הקלפים משמעות נסתרת, והם נמצאים בשימוש של אנשים שרוצים לחקור את משמעותם, לייעץ או להכווין אנשים לדרך נכונה באמצעות הסימנים, ויש לא מעט אנשים שנוטים להתייעץ בנוגע לעתידם האישי, באמצעות הסמלים.

קלפי טארוט קיבלו שמות מיוחדים, כאשר לכל קלף יש פירוש מפורט שאפשר להשתמש בו כדי להבין סיטואציות בחיים, או כדי לחזות את העתיד. בין הקלפים תמצאו את השוטה, הקוסם, הכהן הגדול, הקיסר, מלאך המוות, השטן, הכוכב, המגדל, הנזיר, המרכבה ועוד מגוון רחב של שמות שניתנו לכל ציור שנמצא על קלף.

 

 

כיצד משתמשים בטארוט?

שימוש נפוץ בטארוט נעשה באמצעות סאשן הידוע כ"קריאה". מדובר בסאשן בו אדם אשר מבין כיצד לפרש את הקלפים, מגיש למי שהקריאה נעשית עבורו, את חפיסת הקלפים לערבוב. לאחר מכן פורס הקורא את החפיסה אל מול מי שמבקש קריאה, כשהאחרון בוחר מספר קלפים אותם פותחים לפניו. כעת, מי שיודע לפרש את המשמעויות של מה שנבחר, מספר על כל קלף, על המשמעות שלו, ומנסה להדריך בנוגע להווה ולעתיד ולמה שיכול להתרחש. בין היתר, הקלפים מספקים פרטים אודות סיטואציות שקרו בעבר, ועל השפעתן בעתיד.

כיצד בוחרים קלפי טארוט?

כדי לדעת מה כדאי לבחור, כדאי להכיר מגוון רחב של גרסאות לקלפי טארוט, בזמן שכל חפיסה מציעה תמונות שונות ומעניינות. קלפי טארוט יכולים לשמש גם כמתנה מקורית למי שמתעניין בעולם המיסטיקה או באומנות, וגם בחיזוי העתיד ולמי שרוצה לחקור וללמוד יותר על המשמעות של הסמלים. מלבד זאת, קלפי טארוט הוגדרו כיצירות אומנות מפני שנעשתה השקעה רבה בציור של כל קלף וביצירת מסתורין ומשמעות בציור.

אז בין אם אתם רוצים להתחיל לקורא בקלפים או לחקור את הנושא או להעניק מתנה – בחרו רק חפיסות מקוריות ואיכותיות שיספקו את כל הסמלים המוכרים והידועים עם משחק מהנה או קריאה נכונה.