אילת היא ללא ספק עיר התיירות הרשמית של מדינת ישראל, לא מעט בזכות שלל פעילויות האקסטרים בחוף הים. מהן הפעילויות המומלצות ביותר אותן פשוט אסור לפספס? להלן הסקירה.

ספורט ימי: דרך מצוינת לשדרג את החופשה

מתכננים לרדת לאילת בקרוב? ובכן, על מנת שתוכלו לשדרג את החופשה ולצבור חוויות בלתי נשכחות מומלץ לסגור מראש פעילויות ספורט ימי. מדובר בהזדמנות מצוינת לגיבוש, יציאה מהשגרה וניצול משאבי הטבע היפהפיים של עיר התיירות הרשמית של ישראל. קיימות כמה אפשרויות של ספורט ימי באילת שיתאימו לכל אחד, אולם לא פעם בשל המגוון רבים מתלבטים בשאלה איזו אטרקציה הכי מומלצת ועל מה פשוט אסור לפספס. בכדי לסייע לכם בשדרוג הטיול, להלן הסקירה המלאה של פעילויות כיפיות המשלבות ספורט ימי והמון אקסטרים:

מצנח ים

במפרץ אילת תוכלו לעלות על מתקן ישיבה המחובר לסירת מירוץ ומגיע לגובה רב. מדובר בתחושה אמיתית של ריחוף, ומעבר לכך אפשרות לראות מגובה רב את הנוף עוצר הנשימה של המדבר וחוף הים של העיר. על המתקן ניתן לעלות בזוגות או ביחידים, כאשר ההשתתפות מתאפשרת גם לילדים מעל גיל 8. כדאי כמובן להצטייד בכל הציוד הנחוץ לחופשה ולבילוי בים, בדומה לכל האטרקציות השונות.

ספורט ימי באילת- הפעילויות המומלצות ביותר

אבוב שכיבה

תחרותיים? ובכן, תוכלו לבצע התערבות עם החברים ובני המשפחה באמצעות עלייה על אבוב שכיבה הנע במהירות שיא בים ומחובר אל סירת מרוץ. מאחר והשייט עצמו מתבצע במהירות, הסיכוי ליפול מהאבוב הוא גבוה ולכן צריך להחזיק חזק בפרץ של אדרנלין ואקסטרים ימי. ניתן לעלות על האבוב החל מגיל 8, ונדרש ידע בסיסי בשחייה.

רחפת

סירת מנוע עוצמתית היא סירת הרחפת, ובמסגרת האטרקציה הזו תוכלו לעלות על הסירה ולנוע במהירות שיא ולהגיע לגובה של מספר סנטימטרים מעל גובה פני המים. מדובר בהפלגה מרהיבה הכוללת גם אפשרות לראות דולפינים כמו גם אופציה לעצור עם הסירה ולבצע צלילה עם שנורקלים במי הים האדום ובסמוך לשמורת האלמוגים. אם יתמזל מזלכם, אולי תזכו לראות להקת דולפינים ולשחות בקרבתם.

קרייזי שארק

אטרקציה מומלצת וחדשה היא קרייזי שארק. מדובר בדור הבא של הבננות והאבובים כפי שהכרנו, וזאת בשל העובדה כי מדובר בספה עגולה עליה ניתן לעלות גם בקבוצה ובסיבוב של רבע שעה להיגרר באמצעות סירת מנוע. מדובר בפעילות ימית מושלמת, ובהתאם לכך היא זוכה לביקוש אדיר מצד זוגות כמו גם משפחות וקבוצות אשר מעוניינות לשדרג את החופשה ולעלות לסיבוב בלתי נשכח בים האדום.

לסיכום, הפעילויות הימיות אותן הצגנו לכם זכו לדירוג גבוה מצד הגולשים בזכות השילוב בין אקסטרים לבין יצירת חוויה כיפית אותה גם ניתן לצלם ולהעלות לרשתות החברתיות, כחלק בלתי נפרד מהשהות בעיר ומחופשה מפנקת במיוחד. מומלץ לבחון דרך אתרים מתמחים לגבי הנחות, כאשר לא פעם גובה ההנחה יכול בהחלט להקל על הכיס ולאפשר שדרוג חופשה במינימום מאמץ ומקסימום פאן.