להעניק לגבר מתנה זה בדרך כלל דבר קל. מרבית הגברים (לפחות אלה שאנחנו מכירים) יעדיפו מתנות פשוטות ופרקטיות, ולעיתים גם מתנות מקוריות יותר, כמו יציאה להרפתקה קטנה של פעילות זוגית או משפחתית. בין היתר, ישנם גברים שישמחו לקבל פרטי לבוש או כרטיסי מתנה. אבל איזה מתנות בטוח ילהיבו את מי שאתם רוצים לשמח? הנה הצעות ל 5 מתנות שגברים אוהבים:

מכונת גילוח  איכותית

בחירת מכונת גילוח טובה ואיכותית לגבר, יכולה לשנות את חייו מן הקצה אל הקצה. מכונת גילוח חשמלית מומלצת היא כזאת שמציעה גילוח מהיר, ללא הכנות מוקדמות וללא צורך בתכשירים וקצפים למיניהם. בחרו מכונה שמאפשרת גילוח חלק וקרוב כמה שיותר לפנים, ושימו לב כי היא מציעה מבנה מותאם אישית ופונקציות יעילות. בחרו מכונת גילוח שיש בה מספר ראשי גילוח ואביזרים נלווים. חשוב לבחור מכונה מומלצת עליה תקבלו אחריות לשנה לפחות.

שעון חכם

זה לא יפה להכליל, אבל מרבית הגברים אוהבים שעונים טובים. שעון טוב וחכם מקנה לכול אחת ואחד בטחון, ואפילו את היכולת לבצע פעולות חכמות ולהשתמש בפונקציות שלא היו קיימות בעבר בשעונים. כיום, עם הקדמה, אפשר למצוא שעונים של חברות מובילות שעוסקות גם בייצור סמארטפונים שמשלבות בין סמארטפון לשעון.

שעונים כאלה מציעים פונקציות כמו חוגה חכמה, מסך גדול ואינפורמטיבי, אימוני כושר בהתאמה אישית, יומן ושאר הגנות חכמות לשעון ויכולות הפעלה תוך קבלת עזרים טכניים במגוון מרחבים, גם כאשר מדובר במרחבים בהם מתקיימות פעילויות אקסטרים. מתנה כזאת תעיף למי שמקבל אותה את הסכך.

תיק איכותי לנשיאת מסמכים ומחשב

אחת ההתלבטויות שגברים קרייריסטים מתלבטים לגביה, היא נשיאת תיק שיכיל את כול החומר הדרוש לעבודה, כמו המחשב הנייד ושאר פריטים ומסמכים. גברים אשר נמנעים מנשיאת תיק צד – בשל התלבטויות לגבי האופנה הגברית (מה שגורם לבלגן שלם של ממסמכים ופריטים) – יכולים להנות ממגוון תיקים אופנתיים לגבר שיכילו את כול הדרוש. בכך אפשר לעשות סדר בבלגן. או לפחות בבלגן שנמצא באוטו.

5 מתנות גבריות במיוחד - עידן בן אור

כלב

כל מי שאוהב בעלי חיים, זקוק לכלב בחייו. אם אתם מחפשים מתנה משמעותית וענקית עבור בן זוג או בן משפחה, אפשר (תוך זיהוי נכון של יכולות ואחריות) לתת לגבר שאוהב בעלי חיים, את ההזדמנות להחזיק בעל חיים. אם יש לכם אדם בחייכם שזקוק לחבר טוב חדש, תוכלו להעניק לו כלב אותו ניתן לאמץ מעמותה, או לפחות חתול חמוד ורגוע. אם אתם חושבים שמתנה כזאת עלולה להיות מבהילה עבור מי שמקבל אותה, תמיד אפשר להעניק אקווריום שבתוכו דג זהב.

טיפול קוסמטי

למרבה השמחה והאסתטיקה, גברים כיום מודעים מאד לצורך בפנים נעימות למראה, חלקות וזוהרות. לכן רבים מהם ישמחו מאד להגיע לטיפול קוסמטי מקצועי. טיפול שכולל ניקוי נקודות שחורות, מריחת מסכות מזינות וטיפול פילינג עמוק – יספק לגבר יום טיפוח נעים, ורעננות טובה.

בחרו את המתנה המתאימה ביותר, בין אם זה עבור יום הולדת 30, עבור החג או אפילו סתם כי רוצים לשמח ולרגש. אל תשכחו להגיש אותה בתוספת ברכה מרגשת, מצחיקה ומחמיאה.