מצד אחד היריון עשוי להיות כרוך בבחילות, בגדים שלא עולים, חששות ומגוון תופעות לא נעימות, אך מצד שני היריון מייצג פלא מדהים ותקופה קצרה שלא תחזור על עצמה. באותם כמה חודשים את מתחברת לראשונה לילד, מתחילה לחלום על המשפחה שעומדת להתרחב ואף נפגשת עם הגוף שלך בצורה שונה. מכאן שאין זה משנה אם מדובר בילד ראשון או רביעי, לתעד את הצורה שגופך לובש כאשר הנס הפרטי שלך גדל לאיטו בתוכך, היא בחלט חוויה שמומלצת עבור כל אישה.

יש רגעים שראוי לתעד

יש נשים שאוהבות את עצמן בהיריון ויש נשים שכלל לא. עם זאת, אין להתעלם מהעובדה שהגוף משתנה מדי שבוע. את עדיין אותה אישה, אך זוכה ללבוש צורה זמנית שונה, ואת הזמניות הזו יש טעם לתעד. תמיד מרגש לראות כיצד נראים בחודש השמיני להיריון, ואף עוד יותר מרגש להראות לילד שכבר נולד כיצד נראית בזמן שהוא בעט מבפנים. מכאן שבין אם את מסוג הנשים שמרבות להצטלם ובין אם את מסוג הנשים שפחות אוהבות את המצלמה, רצוי להבין שיש אירועים בחיים שמומלץ לתעד, פשוט כי הם מלאי קסם והם לא יחזרו על עצמם. יש לך שאלות, מגלה התעניינות, או מבקשת לעבור חוויה מדהימה לצד הכלה משולבת ביצירתיות? פרפרים סטודיו לצילום יוכלו ללוות אותך ביום הזה ויספקו לך תמונות מהממות במיוחד.

כל היריון יחיד ומיוחד

טעות לחשוב שאם מדובר בהיריון שלישי אין טעם לתעד. כל היריון הוא יחיד ומיוחד. כל היריון עובר בצורה מעט שונה וכל ילד ישמח לראות כיצד אמא שלו נראתה כאשר הוא צמח בתוכה. אז אולי לא צריך להשקיע בכול היריון בבוק מיוחד, אך תיעוד בהחלט חשוב. עם זאת, כן ניתן לומר שכל אישה חייבת לעצמה לפחות פעם אחת לעבור את החוויה, ואכן מדובר בחוויה מעצימה.

צילומי היריון: חוויה בלתי נשכחת שלא כדאי לוותר עליה!

חוויה חד פעמית

לצד העובדה שצילומי היריון מרגשים ומשאירים מזכרת מיוחדת, אין להתעלם מהעובדה שהם מציעים חוויה חד פעמית. מדובר בצילומים שכוללים לוקיישנים מיוחדים, בגדים שמחמיאים לגוף, משחק עם תאורה והם נעשים באווירה נעימה ומתמקדים בלהוציא את האישה ההרה באופן הכי פוטוגני שניתן. באופן שכזה נהנים מתשומת לב מלאה ומחמיאה, רגע לפני שנכנסים (או חוזרים) למרתון של שגרה.

דגשים חשובים

חשוב לדעת שצילומי היריון נהוג לצלם משבוע 30 ועד שבוע 36. מדובר בשבועות שבהם הבטן הכי פוטוגנית ולאישה יחסית נוח לנוע. עם זאת, לא כל מקום שמציע צילומי היריון יודע לקבל מעכשיו לעכשיו, ועל כן רצוי לשריין מקום כבר משבוע 25. עוד נציין שיש לעצור ולהבין מה חפשים. האם צילום נקי, האם צילום שמעביר סיפור, האם צילום שמציג סיטואציה מצחיקה, האם צילום שלוקח בחשבון את הבעל (או את הילדים הקטנים), האם צילום שמתמקד בגוף שהולך ומשנה צורה וכדומה. לכל אחת יש חזון מעט שונה וכל צלם יודע להציע שירות מעט שונה, כך שתמיד יש לעצור כדי להבין מה חשוב וכדי לערוך תיאום ציפיות.

להתרגש בכול פעם מחדש

לבסוף נציין שהרגע שבו רואים את התמונות מאוד מרגש, ואין זה משנה אם את ממש לפני הלידה או אחריה. מדהים להביט על עצמך מהצד, מדהים לראות כיצד אחרים רואים אותך מזוויות שאינך מכירה, ומדהים להפנים עד כמה הגוף משתנה בזמן שהלב מתרחב. מכאן שאם מעולם לא יצא לך לעשות צילומי היריון, רצוי לעצור ולשאול את עצמך האם גם את מבקשת לעצמך מתנה מיוחדת שתרגש בכול פעם מחדש – מתנה שתמיד תזכיר תקופה מיוחדת.