רכישת מתנות לילדים מתקיימת לעיתים קרובות, בין אם אנחנו רוכשים עבורם מתנה ליום ההולדת, מתנה לקראת סיום הלימודים, או אפילו מתנה לכבוד החג הקרוב. הורים רבים מתלבטים בכל פעם מחדש אילו מתנות יהיו אידיאליות ביותר בעבור הילדים, כשבדרך כלל המטרה היא ברורה: לקנות מתנה שימושית, אפקטיבית ומהנה. יחד עם זה, נציין שהתפתחות העולם המודרני גרמה לילדים רבים לשהות מול המסכים, מה שמוביל לכך שאינם מבצעים פעילות גופנית באופן תדיר. כיצד תוכלו לרכוש מתנות שיגרמו לילדים שלכם לזוז? ובכן, אספנו בעבורכם כמה המלצות:

טרמפולינה

אחת המתנות הנהדרות ביותר בעבור ילדים, בתנאי שיש לכם חצר כמובן, היא הטרמפולינה. לקפיצה על טרמפולינה יש לא מעט יתרונות בריאותיים, והיא גורמת לילדים לבצע פעילות גופנית, תוך שהם נהנים מחוויה מהנה במיוחד. אפשרו לילדיכם לקפוץ על טרמפולינה בחצר, מה שעשוי לחזק את הכושר הגופני שלהם, לשמור על משקל יציב ולשפר את הבריאות באופן ניכר.

חבל קפיצה

בעבר ילדים וילדות שיחקו בקפיצה בחבל, בין אם זה היה בשעות אחר הצהריים ובין אם מדובר בפעילות שבין ההפסקות. בשנים האחרונות ניתן לראות מגמת עלייה בכל הנוגע לביצוע פעילות גופנית, ונדמה שטרנד הקפיצה בחבל עומד לחזור – ובגדול. רכשו לילדיכם חבל קפיצה, ונסו לאתגר אותם בביצוע תרגילים ייחודיים באמצעות החבל, כך תוכלו לגרום להם לזוז ולבצע פעילות גופנית, כמו גם לאתגר אותם, מה שתורם להצבת מטרות ועמידה ביעדים.

כדורגל

אם יש משחק שילדים אוהבים במיוחד, הלוא הוא כדורגל. תוכלו לרכוש כדורגל איכותי, ולקחת את הילדים בסופי השבוע למגרש, שם תערכו טורניר כדורגל משפחתי (טוב לדעת שמשחקי ספורט משפחתיים תורמים לגיבוש בין בני המשפחה). כמו כן, במהלך השבוע הילדים יוכלו לשחק בכדורגל עם החברים, ליהנות מספורט תחרותי ומאתגר ולשפר את המיומנויות החברתיות שלהם.

עפיפון

למרות שהדור הנוכחי כמעט ואינו מפריח עפיפונים, מדובר במתנה נהדרת, ולו בשל העובדה שהילדים יכולים להעיף עפיפונים, לרוץ עם כיוון הרוח וליהנות מבילוי נפלא ומשפחתי.

אופניים

אם תרצו להעניק לילדיכם מתנה שימושית, שתגרום להם לבצע פעילות גופנית באופן תדיר, מוטב שתרכשו אופניים. אין הכוונה לאופניים חשמליים, אלא לאופניים עם פדלים, כאלה שיגרמו לילדים להזיז את הרגליים, לשמור על יציבה נכונה ולהפעיל את כל שרירי הגוף. ניתן להשתמש באופניים בטיולים משפחתיים, ברכיבה לבית הספר ובבילוי עם חברים – כך שללא ספק מדובר בפריט שימושי ונחוץ.

טניס שולחן

אם יש ברשותכם חצר גדולה, או חדר משחקים רחב, תוכלו לרכוש לילדים טניס שולחן, כך יוכלו להעביר את הזמן אחר הצהריים ובסופי השבוע, באמצעות משחק ספורטיבי ומהנה. כיום קיימים מגוון דגמים שונים של שולחנות משחק, כך שתוכלו לבחור את הדגם האידיאלי ביותר בעבורכם.

 

שילוב בין מתנות לבין עולם הספורט עשוי להניב תוצאה נהדרת: ילדים שמשאירים את המסכים מאחור ומקדישים זמן לפעילות גופנית. רכשו לילדיכם את המתנה האידיאלית ביותר בעבורכם, כשכמובן אל תשכחו לצרף כרטיס ברכה צבעוני ומיוחד. מזל טוב!