בשנים האחרונות, ישנה מגמה אשר קוראת להפחית עשן סיגריות במרחבים אישיים וציבוריים, בעוד שרבים מחפשים תחליף לסיגריות מלאות הניקוטין והעשן שממלאות את גופם של המעשנים ברעל, ואת גופם של אלה הנמצאים בסביבה.

אחד הפתרונות שחוללו מהפכה של ממש, בכל הנוגע לעישון, הוא בחירה במכשיר מאדה בשם וופורייזר. מכשיר זה, מספק את חווית העישון, תוך הפחתת נזק למעשנים ולסביבה. כיום, ניתן להעניק מכשיר אידוי לכל מי שמעשן, רוצה להפסיק לעשן, ואף למי שרוצה להתחיל! בעוד שהוא מעולה למניעת נזקי עישון.

אבל מה צריך לדעת על המכשיר הזה?

מאז שהוופורייזר הפך למוצר חובה עבור כל מעשן, זה בהחלט לא מפתיע כי רכישת וופורייזרים הפכה לפופולארית בארץ ובעולם. מדובר בכלי אידוי באמצעותו אפשר לצרוך קנאביס, צמחי מרפא או טבק, וזאת מבלי לשאוף עשן. המכשיר מאפשר אידוי של הצמח אותו מעשנים, ללא שרפה: מה שמפחית את העשן שנכנס לגופו של המעשן, וכמובן את העשן בסביבה.

מכשירי אידוי מסוגים שונים, מקנים לרבים את היכולת למנוע נזקי עישון, לעשן קנאביס ללא שאיפת עשן, תוך בחירת מכשיר שיאפשר טעם ועישון נעים יותר, בריחות טובים. בכך, רבים יכולים להמשיך לעשן ולעשות זאת במרחבים ציבוריים, ללא בעיה וללא הפרעה לסביבה.

מדוע כדאי להעניק מכשיר אידוי כמתנה ליום ההולדת או לכל אירוע אחר?

אם אתם מחפשים מתנה ראויה עבור אדם קרוב, חבר או עובד: אתם בוודאי תוהים ושואלים את עצמכם "מדוע שאתן לו דווקא מכשיר אידוי קנאביס, או כל חומר אחר? בעוד שאני יכול להעניק את סט הסירים המקובל?" ואכן, רכישת וופורייזרים עבור מעשנים, יכולה להיות חדשנית יותר ומפתיעה הרבה יותר.

בחירה במתנה כזאת עבור כל אירוע, תסייע בכמה היבטים, כגון:

לסיכום, כיום, יותר ויותר אנשים מניחים בצד את קופסאות הסיגריות, ובוחרים במכשירי אידוי, בעוד שקבלת מכשיר מסוג זה במתנה – תעיד על השקעה ומחשבה שנמצאת מאחורי המתנה המתחשבת. למרות שעדיין אין לגליזציה בישראל, עדיין קיימים לא מעט צרכני קנאביס ומעשנים, כך שללא ספק מדובר במתנה האידיאלית בעבורם.