אם אתם חולמים להציל נפש אחת בישראל ולתרום לילדים נזקקים, כיום יש לכם מגוון של דרכים לעשות זאת. במאמר הבא נסביר איך תוכלו לתרום לילדים נזקקים, בין אם מדובר בתרומה כספית ובין אם במזון לילדים רעבים.

מקימים עמותה לילדים נזקקים

אם אתם רוצים לסייע באמת לילדים ולקחת צעד אחד קדימה את החלום שלכם, אתם צריכים להקים עמותה שתסייע לילדים נזקקים. כיום יש מגוון של חברות שמספקות שירות שיכול לסייע בנושא, ייעוץ לעמותות או לכאלה המבקשים להקים עמותה. בין השאר תוכלו להיעזר בחברה כזו על מנת לספר נכון את הסיפור של העמותה שלכם, לגייס משאבים באמצעות מטבעות דיגיטליים, לקחת חלק בתוכניות ליווי וייעוץ פילנתרופי ועוד. הקמת עמותה זה לא משחק ילדים ואין ספק שאתם צריכים להיעזר בגורם מקצועי שיסייע לכם לעשות את דריכת הרגל הראשונה שלכם בתחום.

תרומה לילדים נזקקים באמצעות עמותה

אופציה נוספת לסיוע לילדים נזקקים היא תרומה באמצעות אחת העמותות הקיימות. כיום יש מגוון רחב של עמותות שבאמצעותן תוכלו לסייע לילדים נזקקים, בין השאר פתחון לב, לתת תקווה ועוד. תוכלו לבחור לתרום באופן חד פעמי או אפילו באופן קבוע דרך הוראת הקבע או האשראי שלכם. לא משנה באיזו דרך תבחרו, אנחנו ממליצים לכם לבחור בעמותה שכל התכלית שלה זה סיוע לילדים נזקקים.

פותחים Head start

הד סטארט היא פלטפורמה ייעודית לגיוס המונים לסוגים שונים של פרויקטים. אם אין לכם את הזמן והאנרגיה לגייס מממנים לפעילות שלכם, זה בהחלט יכול להיות פתרון מהיר ויעיל עבורכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפתוח לעצמכם יוזר, להרים עמוד פרויקט ויוצאים לדרך. בהזדמנות זו חשוב לציין שעמוד הפרויקט שלכם צריך להציג בצורה מושלמת את המטרה של הפרויקט שלכם, אחרת אתם לא תזכו לתרומות. אם תגיעו ליעד הכספי שהוצב עבור הפרויקט, תוכלו למשוך את הכסף הזה ולהפנות אותו לילדים נזקקים.

רוצים לתרום לילדים נזקקים? כך תוכלו לעשות את זה

תורמים משחקים ובגדים

האמת היא שאם כל אחד מאתנו יתרום קצת מהחפצים שהוא נוהג להשליך לאשפה, יש מצב שנעשה שינוי לא קטן בתחום. אנחנו בטוחים שבכל חודש אתם זורקים לפח לא מעט ציוד, בין אם בגדים ישנים, משחקים או ציוד כללי ששוכב לכם בבית ללא כל מטרה. אז אם יש לכם בגדים שאתם לא צריכים אתם יכולים למשל לשלוח הודעה בקבוצת הוואטסאפ השכונתית, אנחנו בטוחים שמישהו ישמח לקבל אותם.

בנוסף, כיום יש מגוון רחב של עמותות שמנהלות מחסנים לקליטת בגדים ישנים. אתם יכולים לתרום את הבגדים האלה בסתר, פשוט ניגשים לאחר מהמחסנים הללו בעיר וזורקים את הבגדים דרך פתח מיוחד שדומה מאד לשוט האשפה שנמצא בבניינים החדשים. במידה ויש לכם צעצועים שאתם לא צריכים בבית, צרו קשר עם העירייה והציעו לתרום אותם לילדים נזקקים בעיר, הם ישמחו לקבל אותם.

תורמים מזון

בסופו של דבר מה שהילדים הנזקקים צריכים יותר מכל זה מזון. כיום יש מגוון רחב של עמותות וארגונים שכל תפקידם בעולם זה להשיג מזון עבור הילדים הנזקקים, כמו בית התבשיל למשל. תוכלו מצד אחד לתרום כסף שיסייע בהכנת מזון לנזקקים, אך בהחלט תוכלו להציע את עצמכם ולתרום מזון שאתם מכינים בעצמכם. אם בכל חודש תאכילו ילד אחד נזקק בארץ, עשיתם מצווה גדולה.

לסיכום, אין ספק שאם אתם רוצים לתרום לילדים נזקקים יש לכם מגוון דרכים כדי לעשות את זה, אתם רק צריכים להרים את הכפפה וליזום.