בין אם אנחנו נכנסים מחדש לתקופת החגים ובין אם מתקרב אירוע מיוחד, תמיד טוב שיש בצד רשימת מתנות שרק מחכה שתממשו אותה. כפי שכיף לקבל מתנה, כך גם כיף להעניק מתנה. אם גם אתם מבקשים לרענן את "ארגז המתנות" שלכם, יש לנו כמה רעיונות מנצחים עבורכם. מוכנים לקרוע כמה אריזות מתנה? עומד להיות מרענן ומהנה!

עטיפה, הקדשה ורעיון שמסופר

ספר מהווה מתנה שתמיד מתקבלת בברכה, וזאת כי מדובר במתנה שברור היכן מאחסנים בתום השימוש. מדובר במתנה שלוקחת את הקורא לטיול במחוזות הדמיון, זו מתנה שמביעה מחשבה, מתנה שניתן לשלב בה הקדשה אישית. זו מתנה שמעניקה הפסקה – מתנה שתמיד מסקרנת ומעניקה זמן איכות. מכאן שבין אם מחפשים מתנה לגבר, לאישה, לילד או לנער – ספר מהווה בחירה מבטיחה, ולו כי תמיד ניתן להחליף לספר שבאמת רוצים. מסקנה? היכנסו לקרביץ ורכשו ספר! רוצים להוסיף אמירה אישית? הכינו לבד סימנייה ותשלבו בה ברכה אישית, או ציטוט משמעותי מהספר עצמו.

מתנות עם ערך - מתנות עם טאץ אישי

שובר פלוס זמן איכות

בין אם מחפשים מתנה לחברה, לבן/ת זוג, לאב או לאם, תמיד ניתן להעניק כמתנה כרטיס עבור אטרקציה שווה, כולל כרטיס אחד שמיועד לכם, כך שתוכלו ליהנות ביחד. באופן שכזה לא רק שילמתם והענקתם שובר מתנה (למשל למסעדה או לסדנה), אלא גם פיניתם זמן, כך שאפשר להיות בטוחים שמתנה שכזו תזכה אתכם בהערכה כפולה ועל הדרך גם אתם תיהנו. מכאן שרק נותר למצוא את הפעילות שגם אתם וגם מושא המתנה אוהבים.

אלבום דיגיטלי מעוצב

אם רק תסתכלו על אלבום דיגיטלי מהצד, תבינו שהוא מאפשר להפוך לסופרים ויוצרים ליום אחד. מכאן שניתן להפוך את אותו אלבום דיגיטלי לאלבום מתכונים, לאלבום תמונות מהטיול האחרון, לאלבום שמשלב בין ברכות לתמונות, לאלבום שמאגד ציורים של הנכדים וכמובן לאלבום שמשלב בין רגעים מאושרים למילים, תאריכים וסיפורים קצרים. אם רק תשקיעו מעט זמן ומחשבה תוכלו לקחת את הכלי הנפלא הזה ולהעניק באמצעותו מתנה מאוד מרגשת ומושקעת.

לא מזומן, כן זיכוי מתנה

כיום בעידן הדיגיטלי רבים מאתנו פותחים אתרי קניות ופשוט מפנטזים על אילו מותרות נקנה יום אחד. פה נחדד שאין מדובר באתרים כלליים קרי אלי אקספרס, אלא מדובר באתרים יותר נישתיים, כמו אתרים לעיצוב הבית, אתרים של מעצבי תכשיטים, אתרים של ניירות וכלי כתיבה וכדומה. כדאי לבחון אלו אתרי קניות אוהב מושא המתנה ופשוט להעניק לו זיכוי ייעודי לאתר הרצוי, כך שגם מביעים מחשבה, גם מאפשרים חופש בחירה וגם הולכים על בטוח.

טיפ כללי

לסיכום, בין אם בוחרים באופציה כזו או אחרת, חשוב ביותר לעצור להבין מה הצד השני אוהב וכיצד אנחנו יכולים להביע רגש ומחשבה, בין אם מדובר במתנה ליום האישה, במתנות ליום ההולדת או פשוט מתנות משמחות לתשומת לב. פה נציין שמקוריות, אריזה מושקעת והקדשה אישית בהחלט יכולים לקחת כל מתנה פשוטה לכאורה ולהפוך אותה להרבה יותר מרשימה.