'בידוד' היא מילה שאנו שומעים לא מעט בשנתיים האחרונות. בידוד זאת מילה שזורקת אותנו מיד למחשבות על ריחוק חברתי, שעמום, תסכול ומגפות. אם מישהו שאתם מכירים ויקר לכם נמצא בבידוד, כדאי שתעזרו לו להפוך את הימים הקשים לטובים ומהנים. דרך אחת לעשות זאת קורית באמצעות הענקת מתנות מושלמות שיעבירו את הזמן בכיף. אז איזה מתנות אפשר לשלוח למבודדים? הנה 5 הצעות:

פאזלים

להרכיב פאזל של 500 או 1,000 חלקים זה לא דבר פשוט, אבל זה בהחלט דבר מאתגר שיעביר את הזמן בכיף. אם אתם מכירים מישהו שאוהב משחקי הרכבה, תוכלו לשלוח לו פאזל גדול או משחק הרכבה שיעביר לו את ימי הבידוד בצורה נהדרת! כיום יש מגוון רחב של פאזלים כמו פאזלים תלת ממדים שאפשר להרכיב וגם להפוך לתמונה, כך שהמתנה לא נעלמת, אלא הופכת להיות פריט נוי לקישוט המרחב. בנוסף לכך, אפשר לבחור פאזלים לצביעה עבור ילדים.

ערכות יצירה ואומנות

אם אתם מכירים אדם אומנותי שנמצא בבידוד, תוכלו לבחור עברו ערכות יצירה או מוצרי יצירה ואומנות. למבודד אפשר לשלוח  או לקנות ולשים ליד הדלת: בד קנבס גדול שנועד לצבעי שמן או אקריליק, כדאי לצרף לקנבס צבעי בסיס ואת כל הציוד הדרוש לאומן חובב. אם תרצו, תוכלו להזמין למי שנמצא בבידוד ערכות יצירה לפי מספרים – מה שיוצר תמונה מרהיבה לאחר מילוי של כל החלקים הממוספרים. זכרו: ימי הבידוד יכולים לייצר יצירות מופת אמיתיות.

 

 

קונסולת משחקים

כשאנשים מבוגרים וילדים נמצאים בבידוד, אין להם יותר מדי מה לעשות, לכן משחק מחשב או קונסולת משחקים יכולה לספק שעות של הנאה, הפעלה של הגוף ושל הראש. נסו לבדוק האם ישנה קונסולה קיימת במקום בו נמצא האדם או המשפחה שבבידוד – מה שיצריך רק משחק מחשב חדש עבור המחשב או הקונסוליה.

מי שאוהב להתעסק בגאדג'טים וביצירת דברים מיוחדים באמצעות הנייד: יוכל להנות מערכת פיקסל ארט המאפשרת בניית תמונה באמצעות אפליקציה. באמצעות הזמנת פיקסל ארט, אפשר לקבל במשלוח לבית ערכת מוזאבריק עם לבנים במגוון צבעים, ולאחר מכן להוריד את התמונה שרוצים להרכיב מהנייד, לקבל הוראות הרכבה ולהנות מכמה שעות של עיסוק בהרכבת תמונה באמצעות תהליך יצירה כיפי ומאתגר.

ערכות שתילה וגננות

אנשים שיש להם מרפסת או גינה ישמחו לעבוד בעבודת השתילה וגידול צמחים. אם מי שנמצא לבד בבית עוסק בגננות כתחביב: הוא ישמח לקבל זרעים, אדניות או עציצים, אדמה בשקים ושתילים שייפו את הסביבה בה הוא נמצא.

חיית מחמד קטנה

אוגר או תוכי, דג זהב או שקרן, כולן חיות מחמד שיכולות לגדול בבית או בחצר ולספק המון אהבה למי שנמצא בבידוד. חיות כאלה יספקו תעסוקה וגם יעבירו את הזמן, אבל חשוב להעניק אותן רק למי שיודע מהי האחריות שמגיעה עם בעל החיים ורק למי שיכול להעניק לחבר החדש חיים טובים, תשומת לב ואהבה, גם אחרי הבידוד.

לסיכום

שליחת מתנה לבידוד היא ממש מצווה, כי כמעט כל אחד חווה את השיממון וחוסר האונים שמגיעים עם הבידוד. לכן זה הזמן לשמח אחרים ולשלוח מתנה כיפית למבודדים.