חבר טוב החליט להזיז את עצמו וללכת לחדר הכושר? בן או בת הזוג החליטו לחזור לגזרה של תקופת התיכון ולעשות קצת ספורט? פנקו אותם בדברים שווים שידרבנו אותם ויעזרו להם להתמיד בהרגל הבריא והחדש. לא יודעים איך? אספנו בעבורכם חמישה רעיונות מקוריים למתנות שתוכלו לתת להם, מתנות שיעניקו רוח גבית מצוינת להמשיך ולהתאמן.

אבקות חלבון

מה שבעבר היה נחלתם של המקצוענים בלבד, הפך בימינו למוצר שהוא כמעט חובה לכל מתאמן, גם לחובבים ביותר. אבקות החלבון הכי טובות בעולם מאפשרות למתאמנים למקסם את ההצלחה שלהם ובעצם להשלים אימון איכותי עם בוסט רציני לשריר שנבנה במהלכו. אם אתם לא מכירים יותר מדי את התחום, תוכלו להיעזר באתר ויטה פלוס הנהדר, שם תוכלו לקבל מושג על הסוגים השונים ואיזה מהם יתאים לכל מתאמן ואופי אימון.

נעליים איכותיות

ללא ספק אחד הדברים החשובים ביותר בעבור המתאמן המתחיל. מתאמנים רבים בתחילת דרכם נוטים להשתמש בזוג נעליים ישן, דבר שיכול להביא להשלכות לא נעימות כלל ואפילו לפציעות. בדקו מהו אופי האימון שלהם ופרגנו להם בזוג נעליים שעוצב במיוחד לסוג אימון שכזה. העובדים בחנויות הספורט השונות ישמחו לעזור לכם ולמצוא את הדגם המתאים גם לאופי האימון וגם למסגרת התקציב שלכם.

ביגוד איכותי

חולצות דרייפיט אווריריות וקלילות, מכנסי מהירים לגברים, מכנסי טייטס לנשים וגופיות – בין אם של מותגים גדולים ומוכרים או דווקא של חברות קטנות, זה ממש לא משנה. תשאלו כל מתאמן או מתאמנת מתחילים והם יענו לכם – כשהלוק מרגיש טוב, המוטיבציה רק עולה ועולה. אז פרגנו להם בבגדים איכותיים וחדשים. אגב, בגד במידה קטנה יכול דווקא לדרבן את אלו שמנסים לרדת במשקל להתמיד ואף להגביר את הקצב באימונים.

5 מתנות מקוריות במיוחד למתאמן המתחיל

אזניות

הן מגיעות במגוון צבעים ותצורות עם יתרונות וחסרונות משתנים מדגם לדגם ומדובר באביזר חובה למתאמנים בימינו. שימו לב שאתם בוחרים קודם כל באזניות עם איכות שמע טובה, כי מדובר בהיבט החשוב ביותר. לאחר מכן התאימו את סוג האזניות לאופי האימון. מתאמנים שעוסקים בעיקר בריצה למשל, יזדקקו לאזניות מיוחדות שיושבות חזק על הראש ולא יפלו במהלכה. בנוסף, בהתאם למתאמן ואופי האימון כמובן, חשוב לבדוק האם יש צורך באזניות אלחוטיות או שאזניות רגילות יעשו את העבודה.

תיקי ספורט

אז דאגתם לאבקות חלבון מעולות, פינקתם בנעליים חדשות ואיכותיות ובביגוד קליל ומתאים. עכשיו, איפה מאחסנים את כל אלה? זה אולי נשמע מעט בנאלי, אבל תיק ספורט הוא אחד הדברים החשובים בשביל ספורטאים ובמיוחד בשביל אלה שכבר הופכים את התחביב להרגל. רצוי שהוא לא יהיה גדול מדי, כדי שלא יהיה מסורבל להיסחב עמו ממקום למקום, לא קטן מדי כדי שכל הדברים יכנסו כמובן, והכי חשוב – שיהיה פונקציונאלי ונוח לנשיאה. זה אולי נשמע קצת מורכב לבחור, אבל תאמינו לנו שזה לא כזה תיק!