מבחינת עסקים, יש שורה ארוכה של סיבות טובות להקליט שיחות. לכל הפחות, שתהיה להם אפשרות לעשות זאת בקלות, בשעת הצורך. מהן הסיבות לכך? מי מציע שירות כזה? ומה אומר החוק?

הטכנולוגיה לשירותכם

כיום, קל למדי להשתמש ביכולת ההקלטה. יכולת כזו, מובנת לתוך מוצרים שונים, כולל מוצרי מרכזיה וירטואלית. אם עובדים עם חברה מקצועית שמספקת את השירות, תמצאו שהדבר פשוט, ידידותי ומהיר. יכולות ההקלטה בנויות עבור עסקים, תוך התחשבות בדרישותיהם המיוחדות. תודות לכך, הן מהוות חלק אינטגראלי מהמערכת, שבו ניתן להשתמש בקלות.

התועלות הרבות

יכולת ההקלטה מספקת לעסק מגוון תועלות חשובות:

שמירת תיעוד

שמירת תיעוד פשוט של המתרחש. כמובן, מדובר רק בהקשר של שיחות, בעוד שדברים רבים מתועדים בצורות אחרות. טקסט בעיקר. אבל פעמים רבות, יש חשיבות לתיעוד שיחות דווקא.

סיוע לעיבוד מידע

רישום מידע מהיר, למשל עבור תזכורות אישיות, עשוי להיות קל ביותר בהקלטה. שיחות עם לקוחות ניתן להקליט וכך גם ישיבות. ממצב זה, תוכלו להחליט אם להשאיר את המידע בפורמט של הקלטה, לתעד זאת גם בכתב או גם וגם.

ניתוח וייעול

הקלטה מסייעת לעתים לעסקים לנתח פעילויות מסוימות ואף להתייעל. במוקדי שרות ניתן לנתח פעילות נציגים בצורה כזו. למשל, באמצעות שמירת שיחות יוצאות דופן, שרוצים להמחיש לנציגים חדשים.

שמירת הוכחה

כמובן, הקלטה משמשת גם ככלי משפטי, לשם שמירת הוכחות למה שהתרחש.

מנהלים את העסק בחוכמה - שירות הקלטות שיחה לעסקים

היבטים חוקיים

אלה כמה נקודות שכדאי לדעת, לגבי היבטים חוקיים של נושא זה:

מתי מותר להקליט ומתי לא

אם אתם צד בשיחה, מותר לכם להקליט אותה. במקרה כזה, גם אין חובה ליידע את המשתתפים האחרים בשיחה שהיא מוקלטת. אין זאת אומרת שאסור ליידע. למעשה, עסקים רבים מיידעים את הלקוחות המתקשרים, כאשר הם ממתינים על הקו, כי "חלק מהשיחות מוקלטות לצורך.." וכדומה.

איסור הקלטת לקוחות

יש במקצועות מסוימים, איסור גורף על הקלטת הלקוחות. למשל בעריכת דין.

"האזנת סתר"

מצב בו אתם מקליטים למרות שאינכם צד לשיחה.

ועוד אנקדוטה לסיום

אסור להקליט במסגרת ביצוע פעילות לא חוקית.

עוד היבטים חשובים

להשלמת התמונה, אלה עוד כמה היבטים חשובים, ברמה הטכנית:

לסיכום

מבין היכולות המתקדמות שמרכזיות וירטואליות מציעות, הקלטה היא אחת השימושיות ביותר. כדאי ומומלץ שתהיה לכם יכולת כזו בעסק, גם אם אינכם משתמשים בה באופן מיידי.