יום הולדת שהוא גם המועד של הבת מצווה הוא היום שקופץ אל מעמד הרבה יותר בולט מבין כל שאר ימי ההולדת שילדה חגגה עד עכשיו. זה היום שבו היא הופכת באופן רשמי לנערה צעירה, והיום שבו היא כבר אחראית למעשים שלה ואל שמירה על אמות מוסר כפי שלמדה אותם  בחברה, וביצוע של כל מה שנדרש לבצע מבחינת הדת.

מה קונים ליום הולדת 12 לבת מצווה או ליום הולדת 13 לנער בר מצווה בימינו אנו? הנה כמה אפשרויות שהם לא ישכחו במהרה, ומתאימות עבור הורים שרוצים לפנק את נער בר המצווה או נערת בת המצווש עם מתנה שהם יישאו את הזיכרונות ממנו למשך של כל החיים.

יוצאים למחנה קיץ בארה"ב

אם אומרים לנער או לנערה כי המתנה שלהם היא לצאת אל חופשה שכוללת טיסה הם כבר יהיו באקסטזה רבה, אבל אם מגדילים לעשות ומבשרים להם כי הם טסים לארצות הברית, אז הם באמת כבר יתחילו לשמוח ולרקוד עבור מתנה מקורית לבת מצווה שרקמו לעצמם רק בחלומות. טיסה לארצות הברית היא מבין הטיסות היותר יקרות, ומצריכה לא מעט סידורים, כגון הכנה של הוויזה וכל יתר הפרטים החשובים לנסיעה הזאת.

יש הורים ששולחים את הילדים בתור מתנה ליום המיוחד הזה שלהם לסאמר קאמפ, שם הם פוגשים ילדים בני גילם מארה"ב וכל סביבות העולם וגם צוברים חוויות נהדרות וגם לומדים יותר על עצמם ואת השפה האנגלית במשך כל זמן השהות של כל מחזור. זה הרבה יותר מיוחד מכל קייטנה שקיימת פה בארץ, וזו מתנה מופלאה שיותר ויותר הורים מעניקים אותה למתבגרים שלהם שבעלי חוש הרפתקני.

טיול בעולם של דיסני

מתנה מקורית נהדרת עבור נער או נערה בגל המצוות היא יציאה אל נופש במקום שבו נולדו כל הדמויות המצוירות הכי ראשונות. מקום של פנטזיה ושל חיות שובבות. מהו? דיסנילנד כמובן! אין אדם בעולם שגדל על סרטים מצוירים ולא מכיר את הדמויות של וולט דיסני, החל ממיקי מאוס האגדי ועד לדונלד דאק השובב והברווזי. יש אופציה מהירה של דיסני האירופאי, ביורודיסני וישנה האופציה המקורית, באנגלית, שנמצאת לה בקליפורניה שבארצות הברית. כל חופשה כזאת היא הכי מתבקשת עבור מתנה לבר/בת מצווה הכי מיוחדים.

 

יום סטיילינג אישי

גיל ההתבגרות הוא כזה שבו נער ונערה נעשים להרבה יותר מודעים אל המראה שלהם, והם הופכים להיות כאלה שמקדישים יותר ויותר זמן עבור יצירה של מראה שאליו הם חשים הרבה יותר מחוברים. הרצון להיות מקובלים הוא מאוד טבעי, וצבירה של ביטחון עצמי גבוה תלויה במידה רבה בצורה שבה כולנו נראים, עוד יותר אצל מתבגרים.

אם רוצים להפתיע עם מתנה מקורית את המתבגרים שכל היום מצטלמים ולא חשים מרוצים, ניתן לרכוש עבורם יום של סטיילינג אישי עם סטייליסט/ית מבוקשים. לאחר מכן הם יחזרו עם לקט מסודר של בגדים נפלאים, שאיתם הם כבר ידעו כיצד להרכיב את המראה המושלם עבורם וכיצד להמשיך ולעשות זאת בכל יום שבו הם יוצאים לבית ספר או מגיעים אל בילוי עם חברים.