אם יש ברשותכם צימר ואתם מתלבטים אם לשפץ אותו או לא, אתם צריכים לקרוא את המאמר הבא. למה מומלץ לשפץ את הצימר ואיך תשדרגו את העיצוב שלו? כל הפרטים בפנים.

משפצים את הצימר הישן

רבים מבעלי הצימרים שואלים את עצמם האם זה משתלם לשפץ צימר ישן. בסך הכל מדובר בצימר שעובד טוב, מכניס לא מעט כסף וכל זאת למרות שהוא לא משופץ ומעוצב ברמה הכי גבוהה. זו בדיוק הסיבה שבגינה בעלי צימרים לא ממהרים לקבל את ההחלטה, בטח ובטח שלא בחודשי הקיץ שבמהלכם השיפוץ רק יפגע להם בהכנסה. אנחנו טוענים שזה מאד מומלץ לשפץ את הצימר הישן, מתוך מגוון רחב של סיבות. למשל, תוכלו לבצע מגוון עבודות גבס לשדרוג מראה הנכס בקלות ובמהירות, בלי הרבה מידי בלגן, נדבר על כך בהמשך.

למה מומלץ לשפץ את הצימר?

כיום זה כבר לא מספיק להגיש ארוחת בוקר מפנקת לאורחים ולספק להם בריכה פרטית, אתם צריכים להתאים את הנכס לסטנדרט העיצוב המודרני ולהפוך אותו לאטרקטיבי. בעידן של היום, שבו כל צימר וצימר מתחרה על הלקוחות שלו, אתם חייבים לעשות פשוט הכל על מנת למשוך את הלקוחות אליכם על מנת שלא ילכו למתחרים.

 

 

בנוסף, חשוב לציין שאם תשפצו את הצימר ויותר לקוחות יגיעו אליו, אתם תחזירו את ההשקעה הזו ואף תפיקו ממנה תשואה נאה. בסופו של דבר, אם תבחנו את התמונה לאורך שמן, אנחנו בטוחים שזה ישפיע על ההכנסות שלכם לטובה. תוכלו לפרסם את הצימר שאתם גאים בו, להציף את כל רחבי הרשת בתמונות ולקבל את האורחים שישמחו להגיע אליכם.

מתי מומלץ לשפץ צימר?

במידה והצימר שלכם פעיל במיוחד בעונת הקיץ, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לעשות את השיפוץ בחורף בזמן שהלקוחות שלכם גם ככה לא באים. לעומת זאת, במידה והצימר שלכם פעיל מאד דווקא בחורף, עליכם לעשות את השיפוץ בקיץ. זה רלוונטי ברוב המקרים לצימרים שממוקמים ברמת הגולן ושהתיירים אוהבים להגיע אליהם כשיורד שלג בחרמון או בפסגות הגבוהות של רמת הגולן.

המלצה שלנו, עשו את השיפוץ באחת מעונות המעבר, האביב או הסתיו. ברוב המקרים, מדובר בעונות יחסית חלשות, עדיין לא חם או קר מספיק כדי להגיע לצימר וזה יהיה טיימינג מעולה עבורכם. זכרו, גם אם אתם פוגעים לעצמכם בהכנסה כרגע, אנחנו בטוחים שלאורך זמן זה ישתלם לכם ותוכלו להפיק תשואה מאד יפה מהשיפוץ.

איך תוכלו לשדרג את הצימר במהלך השיפוץ?

אחת האופציות היותר יעילות וקלות עבורכם לשדרג את הצימר היא באמצעות עבודות גבס. הגבס הוא חומר שקל מאד לעבוד איתו, הוא גמיש מאד והוא גם לא עושה יותר מידי בלגן בצימר. תוכלו למשל להתקין נישה לטלוויזיה עם מזנון מגבס, זה יקפיץ את העיצוב של הצימר שלכם עשרות שנים קדימה והלקוחות שלכם יאהבו את זה.

אנחנו מניחים שיש לכם לפחות מזגן אחד בצימר שאתם מנהלים, אם לא יותר מזה. במהלך השיפוץ אנחנו ממליצים לכם לתכנן התקנה של מזגנים מיני מרכזיים עם הנמכת גבס. במקום המזגן העילי המיושן, יהיה לכם מזגן מיני מרכזי עם תעלות מיזוג נסתרות וזה יפה מאד לעין. בנוסף, תוכלו להתקין ספוטים מיוחדים שיהיו מוסתרים בתקרת הגבס, זה יעניק לצימר שלכם מראה יוקרתי במיוחד.

לסיכום, אם אתם בעלים של צימר ומתלבטים אם כדאי להשקיע בשיפוץ שלו או לא, אנחנו בהחלט בעד המהלך. הקפידו לעשות את השיפוץ בטיימינג הנכון על מנת לפגוע כמה שפחות בהכנסות מהצימר.