כל אחד מאתנו זוכר את הרגע המשמח הזה בילדות, אם מדובר על יום ההולדת, חג משמח, חגיגה במשפחה או סתם מועד אחר בו אחד ההורים, סבא, סבתא או כל אחד אחר ניגש אליכם ומניח לכם ביחד מתנה גדולה, עטופה בנייר עטיפה צבעוני. ההרגשה הכיפית הזאת שעוברת בגופנו כשאנחנו מתחילים להסיר את העטיפה, חלק אחרי חלק והציפייה של מה הולך להתגלות מול ענינו. שלא נדבר על החיוך שעל הפנים שלנו שלא מותיר את שאר הסובבים אתנו אדישים אליו.

ילדים קטנים אוהבים מתנות, וכמה שיותר. בין אם מדובר במתנה ליום ההולדת שחיכינו לו במשך שנה שלמה או פרס על הישג בלימודים או התנהגות טובה, תמיד רצינו לקבל את הדבר ההוא שתמיד רצינו. הדבר המגניב והשווה הזה שיש לאחרים, הדבר ההוא שראינו בחנות שכל כך רצינו שיקנו לנו, הדבר הזה שיש עליו את הדמות המגניבה מסדרת הטלוויזיה או אפילו סתם משהו שכיף לשחק אתו.

גם הילדים של היום חושבים ככה וישמחו לקבל משהו שהם באמת רוצים הנה 5 המלצות למתנות שוות לילדים שלכם שיעניקו להם גם ערך מוסף מעבר למתנה נחמדה וכיפית:

מתנות לילדים לגו

5 מתנות לילדים

  1. מונופול צעיר / מונופול לילדים – משחק הקופסא האהוב שלמלווה דורות שלמים כבר כמה עשורים הוא מתנה מושלמת עבור הילד שלכם. מלבד הנאה מובטחת, הילד שלכם ילמד כיצד להתנהל מבחינה כספית, את ערך הקנייה והמכירה ומשחק עם אחרים. למונופול קיימים גרסאות רבות ומהדורות שונות שחלקן גם מיועדות לילדים וממותגות עם דמויות אהובות עליהם או מותאם עבורם.
  2. משחק לגו – עוד משחק אהוב ועתיק שמלווה דורות שלמים ברחבי העולם. המשחק האהוב בו ניתן לבנות מבנים, מכוניות, ערים שלמות ועוד. גם למשחק זה מגוון של מהדורות וגרסאות המותאמות לילדים.
  3. ווקי טוקי – מכשירי הקשר האהובים על ילדים כבר שנים רבות עשה קאמבק בשנים האחרונות והוא מהווה מתנה מושלמת עבור ילדכם. מעודד ילדים לצאת החוצה ולשחק עם חבריהם, כיפי וקליל לנשיאה.
  4. מיקרופון קריוקי מעוצב – ילדים בכל הגילאים אוהבים תשומת לב, יש כאלה שמדמיינים לעצמם את הרגע בו הם כוכבים גדולים, עומדים על הבמה ושרים מול קהל גדול. מיקרופון קריוקי מעוצב במגוון צבעים יכול להיות מתנה מושלמת עבורם. קיימים מספר סוגים של מיקרופונים, החל מהמיקרופונים הפשוטים ביותר שלא מייצרים סאונד בכלל ועד למיקרופונים משוכללים הכוללים רמקולים מובנים ואופציות לניגון פלייבקים בגוף המכשיר.
  5. אופניים – זה קל כמו לרכב על אופניים. תמיד נשמע את המשפט הזה כשניגש ללמוד משהו חדש או ננסה לבצע משהו ישן. כל ילד צריך לעבור את חווית רכיבת האופניים הראשונה שלו כשהוא מנסה ללמוד כיצד לרכב, את חוסר הביטחון בהתחלה והשינוי הפתאומי בביטחון כאשר מצליחים לרכוב לבד ללא גלגלי עזר.