רגע לפני שאורזים מזוודה ורגע לאחר שמוצאים יעד ובוחנים מגוון אטרקציות מקומיות, יש לעצור ולבצע משימה חשובה – ביטוח נסיעות לחו"ל. חושבים שזה מיותר כי אינכם מתכננים דבר נוסף מלבד מוזיאונים ומסעדות? חושבים לקנות עם הכסף שתחסכו מספר מזכרות, או שכן חושבים לעשות ביטוח, אך לא מוצאים זמן להשקיע בהשוואות? ובכן הגיע הזמן להבין מדוע ביטוח נסיעות לחו"ל אינו בגדר המלצה ומדוע חשוב להתאים את הביטוח בהתאם לאופי הנסיעה. קבלו מאתנו ערכת טיסה במתנה – מספר דגשים חשובים לקראת רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל!

תאונה קלה לצד עלויות בשמיים

מכירים את זה שמחפשים כרטיס טיסה משקיעים רבות באיתור המחיר הנמוך ביותר? ובכן אין זה יהיה חכם אם תמצאו טיסה זולה ומלון משגע במחיר מציאה, אך בסופו של יום תשלמו עשרות אלפי שקלים, רק כי לא הייתם מבוטחים. רק כי שברתם את הצלעות תוך כדי טיול ברחוב, ועל כן בהיעדר ביטוח נאלצתם לשלם סכומים אדירים עבור אשפוז ושאר הוצאות רפואיות. דברים אלו מחזירים אותנו למה שטען אבנר הייזלר בגלובס: בתחום הביטוחים חיסכון מאוד חשוב, אך גם חשוב לדעת היכן לא חוסכים, וזאת כדי להימנע מהוצאות בלתי אפשריות.

אתם טסים אך ביטוח הבריאות נשאר בארץ

עבור הישראלי הממוצע, ביטוח נסיעות הרבה פעמים נשמע מיותר. המחשבה היא שמקסימום נשלם כמה מאות שקלים ונהיה מסודרים. עם זאת, מה שאנחנו לא לוקחים בחשבון, זה שבארץ אנחנו נהנים משירותי בריאות מסובסדים. בארץ ניתן לראות רופא מומחה, לעבוד סדרת טיפולים ולרכוש מגוון תרופות, וכל זאת מבלי להוציא יותר מ200 ש"ח. לעומת זאת, הביטוח הרפואי שמכסה בארץ בחו"ל אינו תקף, כך שכל טיפול הכי קטן עשוי לטפס לסכומים מאוד גבוהים. הכתבה על אבנר הייזלר בדה מרקר מיישרת קו עם הטענה – מסבירה שאנחנו הישראלים צרכים לדעת לבחון כל סיטואציה באופן מוקפד, מבלי לאפשר להרגלים מקומיים להשפיע על אופי ההתנהלות הגלובלית.

מענה מקיף עבור שלל תרחישי קורונה  

חשוב לדעת שביטוח נסיעות לחו"ל אינו רק יודע להעניק טיפולים רפואיים מסובסדים, והוא אינו רק כולל כיסוי עבור אובדן תכולה וכיסוי עבור איתור וחילוץ, אלא הוא בין היתר כולל עלות ביטול נסיעה ושלל מצבים שנוגעים לקורונה. ביטוח עדכני חשוב ביותר, במיוחד כיום כשמדי שעה הקורונה משנה נהלים. בשל המצב, אין זה מופרך שתיאלצו לשנות את מועד הטיסה בעקבות סגר, שתחלו בקורונה ועל כן לא תוכלו לצאת לטיול, שתידבקו בקורונה ועל כן תזדקקו לאשפוז מקומי, שבעקבות המצב תאלצו לקצר את הנסיעה במדינת היעד וכדומה.

נוסעים לחופשה? אתם חייבים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל!

טסים בלב רגוע

אם מבקשים לטוס בלב רגוע, אם מבקשים לעלות לטיסה מבלי לדאוג מה יקרה למזוודה, אם מבקשים לדעת שקבעתם טיסה לעוד חודשיים אך לא נורא אם תיאלצו לבטל, אם מבקשים לא להילחץ בשל בעיה רפואית שמתעוררת בחו"ל ובאופן כללי אם מבקשים לדעת שבכול הנוגע למגוון כיסויים אתם מכוסים, טוב לדעת שביטוח רפואי לחו"ל מכסה כל זאת ומעבר. ביטוח רפואי לחו"ל מעניק שקט נפשי ובעת הצורך מעניק שורה ארוכה של כיסויים כספיים, לצד שירותים ממוקדים.

תוספת שולית וחשובה

לצד העובדה שביטוח נסיעות לחו"ל מאוד חשוב, גם מאוד חשוב להתאים אותו באופן אישי, בהתאם לשורת מאפיינים רלוונטיים. כמו כן, גם אם הפוליסה תואמת את מאפייני הטיול ואת המאפיינים של המצב הבריאותי, עדיין נדרשים לעבור היטב על סך הסעיפים. חשוב להבין היטב מה וכיצד הפוליסה מכסה. לבסוף נציין שביחס לסך ההוצאות מדובר בהוצאה שולית, אך גם מדובר בתוספת שהופכת את סך הטיול להרבה יותר רגוע ומשתלם.