מזרן לחדר הורים

בצל נגיף הקורונה, הבינו יותר ויותר ישראלים את החשיבות של שינה טובה ואיכותית. למעשה, אנו שוהים כשליש מחיינו במיטה. אולם בזמן שנת הקורונה רבים מאיתנו בילו כמעט את כל היום במיטה, ועל כן מה שמחקרים רבים הציגו הגיע לידי ביטוי בחיי היום יום – יש קשר ישיר בין איכות החיים לבין איכות השינה.

לפיכך, בחירה במזרן היא בחירה חשובה שאותה כל אחד נדרש לבצע מתוך מטרה לשפר את איכות החיים ובהתאם לכך גם את איכות השינה. אם אתם חשים שאתם לא ישנים טוב, מתעוררים תפוסים או עם כאבים, זה הזמן לבצע החלפה של מזרן, וכמה שיותר מהר. כיצד תוכלו לבחור את המזרן הטוב ביותר בעבור חדר ההורים? ראשית, רצוי לקרוא מדריך שימושי שיכול לסייע לכם בתהליך הבחירה כמו גם לעקוב אחר ההנחיות כאן, כל זאת מתוך מטרה להשקיע את כספכם בחוכמה.

סוג המזרן

בשנים האחרונות החלו חברות גדולות לשווק מזרנים מסוגים שונים, בדרגות איכות שונות. סוג המזרן האיכותי ביותר הוא מזרן לטקס וזאת בשל היותו מזרן העשוי מחומרים טבעיים בלבד, כמו גם ידוע בהיותו גמיש כך שהוא מתאים את עצמו בדיוק לגוף שלכם. נוסף לכך, מדובר במזרן ייחודי שמפחית את הסיכוי לקרדית האבק, ועל כן הוא אידיאלי בעבור מבוגרים שסובלים מאלרגיות אבל גם בעבור מבוגרים שרוצים לקבל איכות שינה משופרת בזכות מזרן שנחשב לאחד הפיתוחים המשמעותיים ביותר בתחום המזרנים.

דרגת קושי

התנסות במזרן היא חשובה מאוד לטובת בדיקה של דרגת הקושי. לא כל דרגת קושי מתאימה לכל אחד אולם ההמלצה הגורפת היא לבחור במזרן קשיח, מתוך מטרה לקבל תמיכה לצוואר, גב וכתפיים. מזרון קשיח יאפשר למשקל הגוף שלכם לקבל תמיכה מלאה ועל כן בחרו במזרן שיתמוך בכם בצורה אופטימלית. העדיפו לבחור את דרגת הקושי באמצעות ליווי מקצועי מצד איש מקצוע, לטובת בחירה מדויקת. שימו לב כי במידה ואתם בוחרים להזמין את המזרן דרך האינטרנט (וכדאי שיהיה לכם ספק אינטרנט טוב), חשוב לוודא כי אתם מקבלים תקופת התנסות שבמסגרתה תוכלו להבין האם המזרן אכן מתאים לכם.

גודל

לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה של מזרן בדקו קודם כל את המידות של המיטה הקיימת. ההעדפה הגורפת היא לבחור במזרן גדול ככל האפשר, מתוך מטרה לאפשר תנועה חופשית וכמה שפחות צפיפות במיטה. על כן, העדיפו לבצע רכישה של מזרן גדול שתואם את מידות החדר לטובת יצירת נוחות מיטבית בעבור שני בני הזוג ששוהים במיטה.

משקל הגוף

פקטור משמעותי אליו צריך להתייחס בזמן בחירה של מזרן היא משקל הגוף שלכם. ככל שמשקל הגוף שלכם גדול יותר כך התמיכה אותה אתם צריכים לקבל היא גבוהה, ועל כן שימו לב כי אתם רוכשים מזרן עם לפחות שתי שכבות של נוחות. באמצעות חברות מקצועיות המתמחות בענף המזרנים ניתן לבצע רכישה של שכבה נוספת בשם טופר המעניקה שכבת נוחות נוספת ועל כן הפריט הזה מהווה דרך נהדרת לשדרוג חווית השינה אבל גם איכות החיים.

לסיכום, החלפה של מזרן צריכה להתבצע בכל 8-10  שנים, בעקבות שחיקה ובלאי טבעי. עם זאת, המזרנים החדשים כמו למשל מזרן לטקס נשמרים למשך שנים רבות באותה דרגת איכות, וזאת בשל השקעה משמעותית בפיתוח וייצור של מזרנים איכותיים ואורטופדיים. על מנת לבצע בחירה מנצחת, בחרו אך ורק בחברה מקצועית ובעלת המלצות מוכחות אשר מספקת לכם לא רק מזרן איכותי אלא גם חווית שירות ורכישה מצוינות לחדר ההורים.